Nasz zespół tworzą praktycy o różnych kompetencjach od budowania modeli biznesowych, zarządzanie projektami, rozwój technologii, po budowanie pozytywnej kultury pracy wspierającej innowacje.

Sebastian Przekwas

Przedsiębiorca i innowator. Od 20 lat związany z branżą internetową. Współtwórca startupów technologicznych. Rozwinął i sprzedał dwa własne biznesy. Entuzjasta nowych technologii. Wykorzystuje je w każdym budowanym biznesie.

Marcin Żmigrodzki

Menedżer i konsultant z zakresu zarządzania projektami z wieloletnim doświadczeniem w organizacjach z sektora IT, produkcyjnego, finansowego. Autor książek: Zarządzanie projektami dla początkujących i W tym szaleństwie jest metoda. Powieść o zarządzaniu projektami. Doktor zarządzania, PMP, Six Sigma Black Belt, PMI-ACP. Laureat nagród Project Management Institute w 2006, 2009, 2010, 2013, 2014, 2016 roku oraz ISAGA w 2014 roku.

Maciej Bielecki

Doświadczony menedżer obszaru HR. Odpowiadał za procesy HR ( i nie tylko) w międzynarodowej korporacji, która uzyskała certyfikaty jakości pracodawców TOP Employer 2018, TOP Employer 2019. Trener Biznesu, Coach i Mentor dla menedżerów. Wykładowca obszaru zarządzania (ludźmi, projektami i procesami) na takich uczelniach jak Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie czy Wyższa Szkoła Bankowa. Posiada certyfikat Six Sigma Black Belt. A do tego fizyk - humanista:)

Chcesz do nas dołączyć? Zobacz, kogo poszukujemy.